Nie masz konta na Pikabee?   Zarejestruj się      ZALOGUJ SIĘ

11 Raczki w Indiach

OKOŁO 2 LATA TEMU
Hej. Własnie przeczytałam, że kobieta ( gdzieś w Indiach) urodzila jedenascioro dzieci przy jednym porodzie. Jak to jest możliwe? Nie moge znalezc zadnego artyklu na ten temat na sensownym portalu/forum - jedynie zdjęcia mamy z brzuszkiem i urodzonych maluszków. Chciałam to jakoś potwierdzic wcześniej ale jesli to prawda, to jestem pelna podziwu dla tej kobiet i zespołu lekarzy, który jej pomagał zapewne przy cesarskim cięciu.
Tutaj kilka zdjęć:

Urodziła i co dalej? Jak je wykarmić, poświęcić należyty czas, uwagę?
Dla mnie i tak dużo jak znajoma miała dwójkę. Absorbowały cały jej czas i ona już miała momentami chwile zwątpienia.
Nie wyobrazam sobie tego. Co myślicie o tak mnogiej ciaży?
OKOŁO 2 LATA TEMU
o matko.... ale rozstępy... tylko współczuc kobiecie...
OKOŁO 2 LATA TEMU
oszty!!!!! Jak ta kobieta funkcjonowała przez 9 miesięcy...???? cos strasznego... Czy wszystkie zdrowe? Najbardziej mi szkoda tej pani.... bedzie musiała wykarmić, wyżywić i wychować całą gromadkę... to w realiach naszego kraju chyba jest niewykonalne dla przeciętnej rodziny... moze Państwo jakoś jej w tym pomoze... no ja nie zazdroszczę:) Jedno w brzuszku w zupełnosci mi wystarcza:)
OKOŁO 2 LATA TEMU
Niesamowite. Cud zdjęcia i cud w samej czystej formie. Podziwiam Panią, lekarzy i trzymam kciuki za wychowanie bo jak piszecie z tym będzie teraz największy problem. Mam nadzieję, że Państwo jej pomoże bo u nas Zus pewnie by stwierdził, że jej się nie należy i wymusza :P
OKOŁO 2 LATA TEMU
A tutaj inne rekordy:

Pani Valentina Vassylieva jest matką największej liczby dzieci w historii. Żyła w XVIII wieku, 16. razy była w ciąży z bliźniętami, 7. razy z trojaczkami i 4. razy z czworaczkami, co daje liczbę 69. pociech

Nanu Ram Jogi z Indii został ojcem po raz pierwszy w wieku 91. lat.

Jak znacie jeszcze jakieś to napiszcie :)
OKOŁO 2 LATA TEMU
Znalazłam nowe zdjęcia pani z 11 raczkami - to chyba nie ta sama ?
OKOŁO 2 LATA TEMU
No w to drugie zdjęcie, że tam jest ich jedenaście jestem w stanie ... nie nie jestem. Jakim cudem?? To jakaś masakra. Ta kobieta wygląda jak taki najedzony kleszcz. Wielki brzuch, głowa i rączki... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaa
OKOŁO 2 LATA TEMU
No tak trochę wygląda. Ble. Nie chciałabym. Jaki to musi być szok dla niej i dla tych lekarzy. Jak ona je wychowa?
OKOŁO 2 LATA TEMU
Czasem zadziwiajace jest na co natura pozwala :O
OKOŁO 2 LATA TEMU
O matko szok wyobrazcie sobie porod!!! Nie chce nawet o tym myslec!
OKOŁO 2 LATA TEMU
to jest NAPRAWDĘ? to nie jest fotomontaż żaden? jak to jest z punktu biologicznego możliwe?
OKOŁO 2 LATA TEMU
To jest naprawdę i ta pani serio kleszcza przypomina.
OKOŁO 2 LATA TEMU
Prawda prawda, chociaz troche przerazajaca. Nie zazdroszcze porodu ... wiekszosc tych rekordow raczej przeraza ;-)
OKOŁO 2 LATA TEMU
Prawda prawda, chociaz troche przerazajaca. Nie zazdroszcze porodu ... wiekszosc tych rekordow raczej przeraza ;-)
OKOŁO 2 LATA TEMU
No to kto jest matką tych 11 raczków w końcu. Bo co nie znajduję o niej informacje to mamy inną hinduskę z wielkim brzuchem. Na zdjeciach tutaj jest tak samo. Jedna młoda, druga stara. Obie wyglądają jak kleszcze jak zauważyła Adi. Ciekawa jestem jak im teraz? czy wszystkie dzieci są zdrowe i jak sobie radzą.
ROK TEMU
Nie wiem, jak mają teraz, ale to z naturą niewiele ma wspólnego - in vitro poczęte ;)
ROK TEMU
A ta Pani ze zdjęcia to od ośmioraczków jest. Indyjka od 11 raczków była ciut starsza. Zdjęcie jest straszne.
1

Dodaj odpowiedź

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".